Doorzoek site

iBookstore geopend in Nederland

Martijn Joosse
(7875 keer gelezen)
iBookstore geopend in Nederland

Vandaag heeft Apple de Nederlandse versie van de iBookstore opengesteld voor betaalde ebooks. Ook in 24 andere landen is Apple gestart met de verkoop van ebooks. Uitgevers hebben vanaf nu de mogelijkheid hun ebooks in verschillende landen in de iBookstore te zetten.

In de Nederlandse versie van de iBookstore bestaat het aanbod betaalde ebooks vooral nog uit Engelstalige en anderstalige werken, maar enkele Nederlandse titels zijn al opgedoken, zoals het boek Rechteloos van David Baldacci uitgegeven door A.W. Bruna Uitgevers.

Schrijfster Liz Castro ontdekte dat uitgevers vanaf nu ook de mogelijkheid hebben hun ebooks in andere landen uit te brengen via de iBookstore, zo schreef ze op haar blog. Onder die landen bevinden zich onder meer België, Nederland, Denemarken, Polen, Portugal, Zweden en Zwitserland.

Om ebooks in Nederland te kopen moet eerst akkoord worden gegaan met nieuwe voorwaarden (screenshot) van Apple. Na aanschaf verschijnen de ebooks in het tabblad gekocht en in je boekenkast. Tussen het aanbod van Apple staan boeken in allerlei talen, zoals Duits, Engels, Nederlands, Frans en Italiaans. Ook zijn er audioboeken te koop in de iBookstore. Het is nu nog wachten op meer uitgevers die hun Nederlandse ebooks via Apple gaan aanbieden.

De iBookstore is beschikbaar voor iPad, iPhone en iPod touch.

 



iBookstore geopend in Nederland Beoordelingen

Je naam *
Je mening *
Vier-cijferige validatie code *  


Ronald K (gast)
Wat is eigenlijk de verdeling van de poet? Bij apps gaat -na aftrek van de btw- 70% naar de ontwikkelaar en 30% naar Apple; is dat bij boeken ook zo vast of maakt Apple verschillende deals met verschillende uitgevers?

Eric Jan van Dorp (gast)
Ook de 1 euro bestseller De Onthoofde Stad van Hans Mantel is er nu verkrijgbaar.

Missschien best wel een leuke stap. Alleen wel voor een beperkte lezersgroep, de apple liefhebbers.
Eens kijken welke uitgevers hier uiteindelijk voor achter de kachel vandaan komen. Hoe groot het boekenlezers gedeelte van de apple gebruikers zal blijken te zijn, lijkt mij een verrassing worden.

Denk dat de Amazon ontwikkelingen een grotere lees impact zullen hebben.
Naar wat ik er van begrijp, echter, wil A, voorlopig de introductie van de nwe speeltjes graag gesubsidieerd zien door de uitgevers.
Nou voor dat die in beweging komen, zal er wel sprake zijn van een nog nieuwere generatie hardware.

De ontwikkelingen van eboek lezen, schijnen vooralsnog te blijven tegengewerkt/beperkt door de aanbieders/uitgevers.
Ook al wordt het steeds technisch makkelijker om eboeken te genereren.

Oh ja, en de eboekenprijs is natuurlijk niet voor de meeste boeken 1 euro.
Baldacci's boek is verkrijgbaar voor het luttele bedrag van 15,95. Maar goed, Apple gebruikers kijken niet op een paar euro's meer of minder.
Eens kijken of dit ook voor de apple lezers geldt.
Boeken verkopend nederland heeft dit natuurlijk helemaal in beeld, dat zijn natuurlijk niet de twitterjunks. Deze mensen hebben hun boekenkopend publiek volledig demografisch in beeld gebracht; zij weten echt wel welke groepen hun boeken, waar, wanneer en waarom kopen.
Ja, dit gaat helemaal goed komen

Gesponsorde links
Recente reacties
Jacqueline op Nieuwe website voor Gecko ..:
Ik ontdekte de site van de week en ik vind he...
George op Tegenvaller voor Apple en ..:
De nederlandse uitgevers hebben mazzel dat ze...
Bumba op Review Kindle Touch: alles..:
@Anne: let er op dat je de versie zonder spec...
pauli op Nieuw Plastic Logic-scherm..:
Deze schermen zijn niet echt nieuw. Het is in...
Denise op Samsung gebruikers ontkome..:
Dat het ongevraagd op mijn samsung staat kan ...
Aanbieding
Copyright © 2007-2012
eReaders.nl is onderdeel van eReaders Groep.
ViArt - PHP Shopping Cart