wiebe
wiebe
Ik ga binnenkort op vakantie en omdat ik geen zin heb om met een stapel boeken te slepen (ivm backpakken) neem ik mijn Cybook Gen3 mee. Ideaal, want de Cybook weegt niet zoveel, neemt net zoveel ruimte in als één paperback en ik kan er weken op lezen zonder de accu te hoeven opladen.
 
Ik heb bij Studon met korting een aantal ebooks gekocht, waaronder 'Bankroet', 'Everything Twitter', 'Onaantastbaar' en de (zelf omgezette) Mobipocket versie van het laatste boek van Chris Anderson: 'Free'. En de recente ophef rond Amazon die op afstand boeken verwijdert van de Kindle deed me ook nog even '1984' van Orwell downloaden.
 
Wie neemt er nog meer een ereader mee op vakantie? En wat voor één? Wat lees je erop?
 

Laatst gewijzigd: 20-07-09 11:39
 
Arjen van Trigt (gast)
Arjen van Trigt (gast)
Ik neem mijn BeBook mee, maar ook gewone boeken. Niet alles wat ik wil lezen is al ebook verkrijgbaar. En de bibliotheek is nog altijd goedkoper dan Stuton of Ebook.nl.
 
Op mijn BeBook lees is Free en een paar pdf's van producties van collega's binnen de uitgeverij.
 
Erik Oltmans (gast)
Erik Oltmans (gast)
Vorige maand op vakantie geweest, vanzelfsprekend met eReader. Vooraf 6 titels erop gezet, het equivalent daarvan op papier wil ik liever niet meer in mijn tas hebben. De Hanlin leest prima, ook in de felle zon. Snel bladeren blijft af en toe lastig, en aan de rand van het zwembad zit je toch niet helemaal relaxed met een elektronisch apparaat :-) Maar verder: niets dan tevreden - vooral op vakantie is het een zegen!
 
Aanraders: Free Ride, over spinfactory John McCain (vorig jaar al aangeschaft), A Walk in the Woods (Bill Bryson), A Short History of Nearly Everything (eveneens Bryson), Biografie Jacques Brel, De Eeuw van mijn Vader (Mak).
 
Tim
Tim
zeker.
Neem mijn iLiad V2 mee en als het meezit kan ik ook nog elke dag via IDS het NRC ePaper downloaden op mijn iLiad.
 
Tim
Tim
Lees nu het verzameld werk van Ernest Claes, hiervoor heb ik de briefwisseling gelezen tussen Menno ter Braak en Eddy Du Perron.
 
Allemaal gratis te downloaden bij de digitale bibliotheek:
http://www.dbnl.org/titels/titels.php?c=20&s=c
 
Gezien de recente ontwikkelingen wat betreft de verkoopprijzen van eBooks kijk ik daar de laatste tijd steeds vaker. En met succes.
 
Sweetpea (gast)
Sweetpea (gast)
Tuurlijk! Al jaren neem ik alleen nog maar m'n PDA mee om te lezen op vakantie (m'n eerste e-ink device moet ik nog kopen, zit te wachten op de 5")
 
Wat neem ik mee? M'n hele bibliotheek. Alles staat op m'n SD kaartje.
 
Niels
Niels
Ik ga zelf deze zomer enkele weken kamperen en voor het eerst kan ik een redelijke hoeveelheid boeken meenemen. Met 'echte' boeken was het altijd dubben en wegen welke ik echt mee wilde nemen, maar met mijn Sony 505 hoeft dat gelukkig niet meer.
 
Op het interne geheugen staan mijn zakelijke boeken (die blijven dus onaangeraakt), en op een enkel SD kaartje mijn privé collectie. Variërend van Project Gutenberg werken tot fictie.
 
Overigens nog een tip; neem een zonneoplader mee. Mijn Freeloader heeft een PSP-plug die ook uitstekend op mijn Sony past. Dus geen enkele zorgen over stroomvoorziening. Wink
 
Michel (gast)
Michel (gast)
Ik ben meer een 'snacker' (lees vooral korte verhalen en zo, waaronder veel klassiekers, gratis via feedbooks.com) en daarvoor voldoet mijn iPod Touch prima.
Die zou sowieso al mee op vakantie gaan als MP3-speler/mediaplayer, dus dat scheelt weer in de bagage: geen papieren boeken en geen extra apparaat. Good
 
Barbara Wijers (gast)
Barbara Wijers (gast)
Dat had ik graag gedaan, maar mijn ebook (Cybook Gen3) is kapot. Geen beeld.
Dus heb ik maar een paar papieren boeken gekocht. Crying
 
fred (gast)
fred (gast)
Ik neem al tien jaar een Rocket Ebook (met achtergrondverlichting!!!) mee op vakantie. Ook als ik binnenkort een e-ink apparaat koop, is denk ik de Rocket Ebook op vakantie in een tentje nog steeds het beste.
 

Bericht
Opmaak in forumberichten Op het forum kan BBcode worden gebruikt:

* [b] [/b] - vetgedrukte tekst
* [i] [/i] - schuingedrukte tekst
* [u] [/u] - onderstreepte tekst
* [img] [/img] - afbeelding (geef url op)
* [quote] [/quote] - citaat

Gebruik voor een link naar een externe site de volgende code: [url=http://www.website.nl]naam site[/url].

Naam *
Email (wordt niet getoond) *
Bericht *

Emoticons
Smile Wink Broad Grin Laughing
Sad Crying Wall Bash Angry
Search Don't Know Shock Wacko
Crazy Good Yahoo ROFL
Spam Confused Nah Cheer
Vijf-cijferige validatie code *  
  Let op: door het plaatsen van een reactie verklaar je akkoord te gaan met onze forumregels.
Maak een profiel aan
Je hebt geen profiel nodig om mee te praten op ons forum. Met een eigen profiel kun je jouw forumberichten voorzien van je foto of avatar en kun je jouw berichten achteraf bewerken.
Gesponsorde links

Copyright © 2007-2010
eReaders.nl is onderdeel van eReaders Groep.
ViArt - PHP Shopping Cart