Aan het begin van dit jaar introduceerde Stichting Bibliotheek.nl de Ebooks Eregalerij: een selectie van 25 meesterwerken uit de Nederlandse literatuur, verrijkt met extra materiaal. De ebooks zijn vanaf nu ook te vinden in het ebookaanbod op eReaders.nl.
Sinds enige tijd is er op eReaders.nl een speciaal ebookgedeelte ingericht met zowel betaalde (ebooks zonder Adobe DRM) als gratis ebooks. Deze laatste categorie is nu flink uitgebreid door de toevoeging van de 25 ebooks die de Nederlandse bibliotheken in hun Eregalerij onder de aandacht brengen.
Het gaat onder meer om titels als Max Havelaar van Multatuli, De boeken der kleine zielen van Louis Couperus, Vlaemsche Dichtoefeningen van Guido Gezelle, Hampton Court van Menno ter Braak en Camera Obscura van Hildebrand.
De Ebooks Eregalerij is een initiatief van Stichting Bibliotheek.nl in samenwerking met het Letterkundig Museum en de Digitale Bibliotheek voor de Nederlandse Letteren (DBNL).
Klik hier om naar de gratis ebooks te gaan.