Let op: je bent niet ingelogd. om in te loggen of een account aan te maken. Met een account kun je topics volgen, favoriet maken, een avatar toevoegen, én maak je bovendien automatisch kans op een boekenbon van 25 euro die we elke maand onder onze actieve forumgebruikers verloten!

Home Forums Ereaders Kobo Kobo onhebbelijkheden Reageer op: Kobo onhebbelijkheden

#56020
TimTim
Deelnemer

Deze week had ik een probleem met mijn KOBO TOUCH: het scherm toonde het bericht dat ik mijn ereader moest opladen. Heb hem aan mijn iMac gehangen, maar nu, ook na enkele uren gebeurde er niets. Toen aan het stopcontact, maar ook hier: geen teken van leven.
Soft reset en hard-reset leverde ook niets op …
Ook HOME knop indrukken en AAN/UIT knop meerdere malen indrukken, of juist langer: niets hielp.
tot ik de achterkant met een schroevendraaier loswipte en de accu met drie draadjes aan een console even losklikte en weer verbond. Toen ik de oplader nu aansloot deed hij het weer 🙂