Let op: je bent niet ingelogd. om in te loggen of een account aan te maken. Met een account kun je topics volgen, favoriet maken, een avatar toevoegen, én maak je bovendien automatisch kans op een boekenbon van 25 euro die we elke maand onder onze actieve forumgebruikers verloten!

Home Forums Algemeen Nieuws & Discussie Is gokken via een app echt de moeite waard of weggegooid geld?

  • Dit onderwerp is leeg.
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
  • Auteur
    Berichten
  • #92398 Reageer
    Sia
    Gast

    Ik dacht altijd dat online gokken niets voor mij was, maar toen ik zag hoe makkelijk vrienden van mij speelden via hun telefoon, besloot ik het toch eens te proberen. Eerst won ik een paar keer en dacht ik dat ik de juiste tactiek had. Maar toen… alles verdween in een paar minuten. Bonusgeld verdwijnt sneller dan je denkt, en uitbetalen? Dat leek ineens een heel gedoe. Heb ik gewoon pech of mis ik iets?

    #92403 Reageer
    Kati
    Gast

    Ik herken dat zo erg! Het lijkt in het begin alsof je een gouden kans hebt, maar uiteindelijk loopt het vaak verkeerd af. De enige plek waar ik zonder stress geld kon laten uitbetalen, was hier: http://betifyapp.com/ . Niet dat je gegarandeerd wint, maar tenminste geen schimmige voorwaarden. Mijn tip: stel een vast speelbedrag in en als je wint, laat het dan meteen uitbetalen. Geen ‘nog één keer proberen’-gedoe!

    #92416 Reageer
    Olga
    Gast

    Eerlijk? Ik vertrouw geen enkele gok-app echt. Ze laten je even winnen, zodat je meer inzet, en trekken dan alles terug. Als je speelt, doe het dan alsof je een kaartje voor de kermis koopt: puur voor de fun en zonder de illusie dat je rijk wordt. Gokken als verdienmodel is een mythe. Als het écht zo winstgevend was, zouden casino’s allang failliet zijn in plaats van miljoenen verdienen.

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
Reageer op: Is gokken via een app echt de moeite waard of weggegooid geld?
Je informatie: