Onyx werkt aan e-readerhoes met bladerknoppen

0
onyx boox viking

Onyx werkt aan een nieuwe 6 inch e-reader met afneembare hoes met bladerknoppen. Er is een prototype ontwikkeld van deze Onyx Boox Viking, maar voordat het in productie gaat wil het bedrijf eerst feedback van klanten verzamelen om te kijken of er interesse in een dergelijk apparaat is. 

De hoes met bladerknoppen kan door middel van een POGO-pin aan het apparaat worden gekoppeld. Dit zorgt voor een extra mogelijkheid voor het omslaan van de tekst die ook zonder touchscreen te gebruiken is. Volgens Onyx is dat handig voor als je bijvoorbeeld handschoenen aan hebt.

Het is nog niet zeker of de e-reader ooit op de markt komt. De specs zijn nog niet definitief en zelfs de naam staat nog niet vast. Naar alle waarschijnlijkheid zal de e-reader vergelijkbaar zijn met de Boox Poke, die eerder dit jaar verscheen.

Wat vind jij, is de hoes met bladerknoppen een goed idee? Laat het weten in een reactie!

Bron: Notebook Italia

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in